logobz2.png

„Měli jsme bundy zelený, někomu občas lezly krkem…………

Vstupenky na festival „Bundy zelený“ si lze zakoupit přímo na těchto stránkách online nebo fyzicky na některém z našich prodejních míst, které najdete níže.
Při nákupu vstupenky ONLINE, vyplňte prosím níže uvedený formulář. Po odeslání základních informací vám bude zaslán email s údaji k platbě, které obsahují unikátní variabilní symbol. Prosím toto číslo uveďte při platbě, bez uvedení nelze přiřadit vstupenku k platbě. Po připsání částky na náš účet vám budou zaslány elektronické vstupenky přímo na váš email. Elektronická vstupenka bude u vstupu do areálu kontrolována a v případě duplicity nebude umožněn vstup na festival.

Cena vstupenky v předprodeji je 370,-Kč, na místě lze zakoupit vstupenku za 450,-Kč. Předprodej vstupenek bude ukončen v pátek 10.8.2018.

Dětské vstupné je omezené výškou do 130 cm – ZDARMA, výška bude kontrolována při vstupu do areálu. Plnou zodpovědnost za nezletilé děti v areálu festivalu nesou rodiče. Pro psy a jiná zvířata není vstup z bezpečnostních důvodů do areálu festivalu povolen.

Ostatní druhy vstupenek včetně slev ZTP lze pořídit pouze na místě.

Návštěvníci ZTP a ZTP-P mají vstup zdarma, tudíž si nemusí permanentní vstupenku kupovat. Do areálu konání akce budou vpuštěni zdarma po předložení ZTP průkazu. Doprovod ZTP neuplatňuje žádnou slevu. Pro vstup do areálu musí mít platnou vstupenku.

Předvánoční předprodej on-line zahájen.


SUMA :

Prodejní místa:

Prodejní místo:

Print copy - OFSITO
Vodní 2985
Zlín


Mapa

Prodejní místo:

Papírnictví Pavelka
Palackého náměstí 613
Vizovice


Mapa

Prodejní místo:

CK Invia Vsetín
Obchodnní centrum Lego
Smetanova 1056
Vsetín


Mapa

Prodejní místo:

Domácí potřeby K&K s. r. o.
Masarykovo nám. 103
Uherský Brod
572 633 125


Mapa

* cena v předprodeji 370,-Kč na místě 450,-Kč

Předprodej vstupenek bude ukončen v pátek 10.8.2018.

Archiv