logobz2.png

„Měli jsme bundy zelený, někomu občas lezly krkem…………

I. ROČNÍK COUNTRY FESTIVALU „BUNDY ZELENÝ“ V ZÁDVEŘICÍCH PODPORUJE ZLÍNSKOU ONKOLOGIII. ročník Country festivalu
Společnost IMATECH GROUP s.r.o., ve spolupráci s firmou Jiří Křístek – OFSITO s.r.o., zakladatelem charitativního projektu „Pomáháme onkologii“, pořádají I. ročník Country festivalu „Bundy zelený“.
„Již v mládí jsem propadl country muzice a přírodě. Mým snem vždy bylo uspořádat nějaký super koncert z tohoto hudebního žánru a zároveň připomenout lidem, jak krásné je být v přírodě, vážit si jí a taky si ji trošku hlídat. Koncem roku 2017 jsem s velkou radostí vstoupil do Projektu „Pomáháme onkologii“, neboť i směr mého podnikání lze s touto tematikou spojit. Firma IMATECH GROUP je dodavatelem vakuovacích zařízení všech velikosti a nabízí možnost, jak uchovávat potraviny, a ne je vyhazovat. 155 kg potravin vyhodí ročně každý z nás, a to je opravdu hodně“, říká majitel společnosti Miroslav Duroň.


Festival „Bundy zelený“ se bude konat 11. srpna 2018 ve sportovním areálu v Zádveřicích u Zlína od 12:00 a těšit se všichni mohou na skupiny Spirituál Kvintet, Lokálku, Nezmary, Michala Tučného revival, Malina Brothers, Monogram, Semtex a Jack’s Band. Pro všechny účastníky je připraven doprovodný program, dobré jídlo, trochu pivka. Výtěžek festivalu bude převeden na konto charitativního projektu „Pomáháme onkologii“, který za tři roky působnosti zajistil více jak 1 000 000 korun pro Komplexní onkologické centrum KNTB ve Zlíně.


http://hornipodrevnicko.cz/clanky/item/i-rocnik-country-festivalu-bundy-zeleny-v-zadvericich-podporuje-zlinskou-onkologii-2018

II. ročník Country festivalu Bundy zelený přispěl na zlínskou onkologii téměř čtvrt milionemV sobotu, 10. srpna proběhl v Zádveřicích II. ročník charitativního festivalu Bundy zelený, jehož výtěžek putuje na projekt Pomáháme onkologii, který dlouhodobě podporuje Komplexní onkologické centrum KNTB a.s. ve Zlíně.
Organizátoři festivalu, společnost Imatech Zlín a tiskárna Ofsito s.r.o., připravili pro téměř tisícovku účastníků nezapomenutelný program a několik akcí, které všechny přispívaly na konto projektu.


Přesně ve 12:00 přivítala kapela Hop Trop všechny hymnou festivalu a poté nastala smršť písniček a kapel, které naplnily motto festivalu „50 let trampské písně“. Na podiu se vystřídali Nezmaři, Taxmeni, Roháči z Lokte, Žalman, Brontosauři riveval, Poutníci a celý festival ukončila skupina Podjezd.

Nejen do tomboly, ale i finančními dary přispělo mnoho společností, jako např. Credit czech, Svět oken, MP Krásno, Topnatur, Ezop design, město Vizovice, pivovary Hrádek a Vraník aj.

Poděkování patří mediálním partnerům rádio Country, TVS a regionální portál Horní Podřevnicko.

Celý výtěžek bude věnován na projekt Pomáháme onkologii, který založila společnost Jiří Křístek – OFSITO s.r.o. již před čtyřmi lety. Hlavním cílem projektu je zajišťovat finanční prostředky na zvýšení komfortu pacientů Komplexního onkologického centra KNTB a.s. ve Zlíně. Celkově bylo již předáno více jak 1 700 000.

„Chci všem velmi poděkovat za krásný festival Bundy zelený. Moc jsem si ho užila stejně jako mí kamarádi, měli jste pozvané skvělé muzikanty i zpěváky, líbil se mi nápad spojeny s charitativní činnosti, měli jste bezvadnou organizaci, příjemné prostředí, moc dobré občerstvení,“ shrnula účastnice festivalu paní Markéta Janošová.


http://hornipodrevnicko.cz/ii-rocnik-country-festivalu-bundy-zeleny-zadverice-pomahame-onkologii/

III. ročník Country festivalu Bundy zelený přispěl zlínskou onkologii přes čtvrt milionem


 

Více na webové stránce Novinykraje.cz

Archivy