logobz2.png

„Měli jsme bundy zelený, někomu občas lezly krkem…………

I. ROČNÍK COUNTRY FESTIVALU „BUNDY ZELENÝ“ V ZÁDVEŘICÍCH PODPORUJE ZLÍNSKOU ONKOLOGIII. ročník Country festivalu
Společnost IMATECH GROUP s.r.o., ve spolupráci s firmou Jiří Křístek – OFSITO s.r.o., zakladatelem charitativního projektu „Pomáháme onkologii“, pořádají I. ročník Country festivalu „Bundy zelený“.
„Již v mládí jsem propadl country muzice a přírodě. Mým snem vždy bylo uspořádat nějaký super koncert z tohoto hudebního žánru a zároveň připomenout lidem, jak krásné je být v přírodě, vážit si jí a taky si ji trošku hlídat. Koncem roku 2017 jsem s velkou radostí vstoupil do Projektu „Pomáháme onkologii“, neboť i směr mého podnikání lze s touto tematikou spojit. Firma IMATECH GROUP je dodavatelem vakuovacích zařízení všech velikosti a nabízí možnost, jak uchovávat potraviny, a ne je vyhazovat. 155 kg potravin vyhodí ročně každý z nás, a to je opravdu hodně“, říká majitel společnosti Miroslav Duroň.


Festival „Bundy zelený“ se bude konat 11. srpna 2018 ve sportovním areálu v Zádveřicích u Zlína od 12:00 a těšit se všichni mohou na skupiny Spirituál Kvintet, Lokálku, Nezmary, Michala Tučného revival, Malina Brothers, Monogram, Semtex a Jack’s Band. Pro všechny účastníky je připraven doprovodný program, dobré jídlo, trochu pivka. Výtěžek festivalu bude převeden na konto charitativního projektu „Pomáháme onkologii“, který za tři roky působnosti zajistil více jak 1 000 000 korun pro Komplexní onkologické centrum KNTB ve Zlíně.


http://hornipodrevnicko.cz/clanky/item/i-rocnik-country-festivalu-bundy-zeleny-v-zadvericich-podporuje-zlinskou-onkologii-2018

Archivy