logobz2.png

„Měli jsme bundy zelený, někomu občas lezly krkem…………

Jsme nadšenci do country a folku. Proto jsme se před šesti lety rozhodli uspořádat jednodenní festival s názvem
„BUNDY ZELENÝ“, který byl plný kvalitní hudby, zpěvu, tance, a hlavně také pohody ;-).

Začínáme „Příběh 6. ročníku“

Leitmotivem 5. ročníku byla vášeň a radost, kterou jsme společně sdíleli na našem festivalu. Jsme naprosto ohromeni, jak náš tým, umělci a samozřejmě vy, naši věrní návštěvníci, udělali poslední ročník nezapomenutelným.

S pýchou oznamujeme, že se již teď těšíme na 6. ročník Bundy Zelený, který nás čeká 19.-20.7.2024. Naše oddanost vytváření nejlepšího festivalu se projevuje v každém tónu, každém úsměvu a každém setkání. Chceme, abyste zažívali nejen hudební výjimečnost, ale i pocity společenství a radosti, které jsou pro nás tak důležité.

S láskou k hudbě a s cílem posunout Bundy Zelený na novou úroveň jsme se rozhodli, že budeme nadále přinášet ty nejlepší country kapely na naše pódia. Věříme, že kvalita hudby je klíčovým prvkem skvělého festivalového zážitku.

Oznamujeme také rozhodnutí, které nám nebylo snadné učinit, ale věříme, že to přispěje ke zlepšení celkového festivalového prostředí. Od příštího roku již nebude povoleno přinášet vlastní jídlo a pití na festival. Toto opatření jsme přijali s ohledem na vaši bezpečnost a pohodu, a současně s cílem nabídnout vám široký výběr lahodných pokrmů a nápojů za přátelské ceny přímo na místě.
Chápeme, že tato změna může vyvolat otázky, a proto jsme tu pro vás s otevřeným srdcem a vysvětlením naší motivace. Vaše spokojenost a bezpečnost jsou pro nás na prvním místě.

Nemůžeme nezmínit, že náklady na organizaci takového festivalu jsou vysoké, zejména s ohledem na kvalitu kapel, které vám přinášíme. Vaše podpora a účast na festivalu jsou pro nás neocenitelné, a právě díky vám můžeme pokračovat v tomto dobrodružství.

Děkujeme vám za vaši oddanost, za každý tón, co jste s námi prožili, a těšíme se, že vás opět uvidíme na našem festivalu Bundy Zelený 2024, kde společně vytvoříme další kapitolu plnou hudby, radosti a nezapomenutelných okamžiků.

Opět chceme, abyste se nejen dobře bavili, ale také, aby náš festival pomáhal. Proto nadále pokračuje spolupráce s projektem Pomáháme onkologii, který zabezpečuje finanční prostředky pro zvýšení komfortu pacientů Komplexního onkologického centra KNTB a.s. ve Zlíně.

Termín 6. ročníku charitativního country festivalu Bundy zelený 19.-20.7.2024

Pro ty, co na festivalu ještě nebyli nebo ti, co si ho chtějí připomenout, mohou navštívit naši galerii.

Fotogalerie

Pátý ročník - 2023

Čtvrtý ročník - 2022

Třetí ročník

Druhý ročník

První ročník

Archivy